Dodany: 2013-04-08 08:21:39

 

Jurassic AttackDinozaury były bohaterami wielu filmy online. Powstały na przestrzeni lat produkcje kontynuowane wielokrotnie i zdobyły swoją publikę już jakiś czas temu. Większość widzów filmy online z przejęciem śledziła losy dinozaurów w Jurassic Park.

 

Nowym hitem jest film Jurassic Attack, akcja rozgrywa się dość dynamicznych i wybuchowych okolicznościach. Grupka komandosów podróżująca helikopterem rozbija się na jednej wyspie i planuje wrócić do Ameryki. W tym celu zaczynają wzywać pomoc przy wykorzystaniu sprzętu jaki jest na ich wyposażeniu. Wyspa okazuje się jednak zamieszkana przez wielkie i prastare dinozaury groźne mięsożerne drapieżniki urządzają sobie polowanie na komandosów.

 

Stawiają oni silny opór wskutek posiadanej broni, ale na nic się to zdaje przeciw tym silnym i ogromnym dinozaurom. Bez pomocy ratunkowej nie przetrwają, muszą sobie radzić sami do czasu kiedy przyleci po nich pomoc z zewnątrz. Dinozaury nie są cierpliwe i nie marnują czasu na czekanie biorą się do ataku od samego początku. film Jurassic Attack to pełen napięcia film dla całej rodziny.Dodaj nowy komentarz do artykułu Jurassic Attack
Nick: