Dodany: 2013-04-08 08:23:57
 

Góra śmierciFilmy online lubią kino pełne wyzwań o tym jak zmagają się ludzie ze swoimi słabościami i pokonują je bez przeszkód. Wiele pozycji z grona filmy online potrafi dorównać swoim kunsztem najlepszym nawet dziełom w amerykańskiej fabryki snów.

 

Wiele z tego co trafia do filmy online nie jest na tyle dobre, że nadaje się do pokazywania szerokiemu odbiorcy. Warto stawiać na historię a taka na pewno ma do przekazania film Góra śmierci . Na samym początku filmu poznajemy tajemnicę zaginięcia ojca w trakcie wyprawy w góry. W 1993 roku ojciec głównego bohatera postanawia wyruszyć w góry kaskadowe, ginie bez śladu. Wiele lat później jego syn komandos jednostek specjalnych postanawia się wybrać w góry po to by odkryć tajemnicę jaką one w sobie kryją.

 

Chodzi mu przede wszystkim o odkrycie tajemnicy o ojcu i tym co się z nim tak naprawdę stało. To bardzo ważne, dla niego sprawy personalne decydują o głównym wątku w filmie. Obraz jakim jest film Góra śmierci ma wiele do przekazania jest to opowieść przede wszystkim o tym jak walczyć z wyzwaniami.Dodaj nowy komentarz do artykułu Góra śmierci
Nick: