Dodany: 2013-04-08 08:27:55

 

Mój przyjaciel HachikoFilmy online to kino dla każdego dopasowanie się do gustu klientów bywa kłopotliwe. Raz trafi się z produkcją w gust widzów a innym razem okaże się to całkowitym pudłem. Często bywa to zupełnie przypadkowe nawet jeśli dane filmy online poruszają się w jednym zamkniętym kręgu tematycznym jakim jest np. kino familijne.

 

Ostatnim nabytkiem do filmy online jest film Mój przyjaciel Hachiko. Bohaterem jest pies i jego więź z człowiekiem, owym człowiekiem jest profesor, który przypadkiem spotyka pasa na ulicy jak jest jeszcze szczeniakiem i przygarnia go. To moment w którym rodzi się prawdziwa przyjaźń między tymi dwoma osobami od teraz są oni już przyjaciółmi.

 

Akcja w film Mój przyjaciel Hachiko, szybko nabiera tempa jak na kino familijne. W sumie film jest mocno smutny, bo w pewnym momencie umiera profesor. Pies czuje się zagubiony i nie wie co ma robić. Ponadto kłopot z tytułowym Hachiko jest taki, że to pies wyjątkowej rasy ma nietypowe dla pasa zachowania. Czeka na swojego pana nawet cały dzień, nie aportuje.Dodaj nowy komentarz do artykułu Mój przyjaciel Hachiko
Nick: