Dodany: 2013-05-16 13:12:20

 

Dwóch i półKomediowy serial Dwóch i pół opowiada o przygodach dwóch braci, którzy w nieoczekiwany sposób zostali zmuszeni do wspólnego zamieszkania, a ponad to całe ich życie zmieniło się pod wpływem pojawienia się syna jednego z braci. 

 

Dwóch mężczyzn podejmuje próbę wychowania nastolatka, czy im to się uda? serial Dwóch i pół to można zobaczyć na seriale online, gdzie użytkownicy mogą śledzić zmagania bohaterów. Warto dodać, że samotni mężczyźni nie mogą narzekać na brak zainteresowania ze strony kobiet. Już w pierwszych odcinkach mężczyźni wpadają w tarapaty, gdyż ich intencje zostały źle odczytane, podczas święta dziękczynienia niespodziewanie odwiedzają ich różne kobiety, z którymi bracia wcześniej się umawiali.

 

Ważna rolę w tym serialu odgrywa syn Alan, który również jest w fazie poznawania dziewczyn, przemian i licznych niepowodzeń miłosnych. serial Dwóch i pół to humorystyczna opowieść, która pełni funkcję rozrywkową dla całej rodziny. serial Dwóch i pół emitowany jest również na seriale online, w świecie pełnym filmów polskich i zagranicznych.

.Dodaj nowy komentarz do artykułu Dwóch i pół
Nick: