Dodany: 2013-05-16 13:27:08

 

Kościserial Kości no jeden z najnowszych hitów telewizyjnych o tematyce kryminalnej. W pierwszym odcinku premierowym główna bohaterka Brennan musi rozwiązać skomplikowaną zagadkę dotyczącą śmierci człowieka, którego ciało wyłowiono z dna jeziora.

 

Jedynym sposobem zidentyfikowania zwłok oraz odkrycie przyczyny śmierci jest zbadanie kości. serial Kości oprócz kluczowego wątku, dotyczącego badań antropologicznych kości podejmuje rożne sceny związane z życiem zawodowym wysoko postawionych ludzi. serial Kości w każdym odcinku podejmuje różne zlecenia, które nierzadko niosą ryzyko utraty własnego życia, ponieważ często sprawy uwikłani się terroryści, psychiczni zabójcy czy mordercy. Wszystko to można zobaczyć na seriale online.

 

Serial Kości prezentuje akcję znalezienia przyczyny śmierci czy mordercy chłopca, który zniknął w parku, dziewczyny znalezionej w lodówce, kawałka ręki, znalezionej w brzuchu niedźwiedzia czy innych niesamowitych przypadków. serial Kości przepełniony jest tajemniczością, zamieszaniem, aby na samym początku nie zdradzić głównego wątku filmowego. Cała akcja została tak rozegrana, że widz z niecierpliwością oczekuje dalszych poczynań Brennan i jej partnera. Wszystkie odcinki dostępne są na seriale online.

.Dodaj nowy komentarz do artykułu Kości
Nick: