Dodany: 2013-05-16 13:42:36

 

Violettaserial Violetta to młodzieżowy argentyński serial o przygodach pięknej i utalentowanej dziewczyny, która jeszcze nie jest świadoma swoich możliwość wokalnych, które skutecznie ukrywane są przez ojca.

 

serial Violetta stopniowo, w każdym odcinku ujawnia talent nastolatki, a w odcinku jedenastym dziewczyna przypadkowo zostaje wybrana podczas rekrutacji, ponieważ ma utworzyć duet wraz z Tomasem, któremu zależy na zaliczeniu pierwszego etapu. Podczas wspólnego śpiewu, między nastolatkami wydarzy się coś magicznego. Aby poznać dalsze losy bohaterki, przed którą czekają niezwykłe historie, oglądajcie wszystkie odcinki, aby nie przegapić ważnych wydarzeń, gdyż serial Violetta jest fantastyczny.

 

Wszystkie odcinki zostały umieszczone na seriale online. Jest to fantastyczne rozwiązanie dla osób, które maja ograniczona listę programów telewizyjną, gdyż podstawowe stacje nie emitują tego filmu. serial Violetta emitowany jest na kanale disnay channel, dlatego jeżeli ktoś nie posiada dostępu do tego kanału, powinien zapoznać się z ofertą jaka proponują seriale online.Dodaj nowy komentarz do artykułu Violetta
Nick: