Dodany: 2013-05-16 13:44:59

 

The Walking DeadNa seriale online, gdzie można zobaczyć , jak zastępca szeryfa, który obudził się ze śpiączki, odkrywa, że podczas jego niedyspozycji coś lub ktoś wpłynął na mieszkańców, gdyż zaczęły dziać się niespodziewane i dziwne rzeczy.

 

serial The Walking Dead opowiada o ożywaniu zmarłych, którzy atakują żywe istoty. Dodatkowo serial The Walking Dead prezentuje historię ludzi, którzy walczą o ocalenie, wśród nich jest żona i syn głównego bohatera, którzy są przekonani o śmierci Rica.

 

Bohater dociera do obozu, gdzie skrywają się mieszkańcy przez zombi i tam odnajduje rodzinę, ale postanawia walczyć o wolność miasteczka. serial The Walking Dead zawiera horrorystyczne, pełne krwi i wstrętu sceny, które podwyższają poziom adrenaliny podczas jego oglądania, gdyż walka nie toczy się tylko z chodzącymi trupami, ale również z drugim człowiekiem. serial The Walking Dead prezentuje zachowania ludzi w sytuacjach krytycznych, gdzie przestają liczyć się jakiekolwiek zasady. Pierwszy odcinek obejrzałam na seriale online i od tamtej pory śledzę wszystkie losy bohaterów.Dodaj nowy komentarz do artykułu The Walking Dead
Nick: