Dodany: 2013-07-11 13:42:17

 

Jak ukraść księżycCzy jako filmy 3d sprawdzą się filmy animowane? Jak najbardziej. A jeśli do tego filmy takie zostaną wyprodukowane jako filmy hd, to każdy widz będzie miał świetną zabawę. Prawie żywe postacie animowane będą świetną rozrywką.

 

Jednym z takich filmów jest film Jak ukraść księżyć. Film Jak ukraść Księżyc to kolejna po Epoce lodowcowej świetna animacja stworzona w technologii 3d. Głównym bohaterem filmu jest Gru.

Gru ma plan, chce dokonać najbardziej zuchwałej kradzieży w historii Ziemi. Postanawia ukraść Księżyc. Gru nie idzie nieuzbrojony. Wręcz przeciwnie. Posiada skomplikowane maszyny do walki w powietrzu, w wodzie i na lądzie, a dodatkowo broń laserową, którą jest w stanie obezwładnić każdego. Gru sądzi, ze kradzież Księżyca to tylko kwestia czasu.

 

Przecież nikt nie stanie mu na drodze. Szybko okazuje się, że plan Gru nie ziści się tak szybko jak sądził. Na drodze złego Gru stają trzy malutkie sieroty: Agnes, Edith i Margot. Dziewczynki wiedzą już, kto zostanie ich tatą. Ma nim zostać Gru. Jak potoczą się dalsze losy Gru i sierotek? Czy Gru stanie się dobrym tatą? Wszystkiego dowiesz się oglądając film Jak ukraść księżyć ..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak ukraść księżyc
Nick: