Dodany: 2013-07-11 13:46:32

 

Step Up 4 RevolutionCzy filmy muzyczne są dobrym materiałem, by stworzyć je jako filmy 3d i filmy hd? Jak najbardziej. Pełne energii, tańca, muzyki i doskonałej zabawy, zachęcą każdego do oglądania. Jednym z filmów muzycznych, które warto zobaczyć w technologii 3d, jest film Step Up 4 Revolution.

 

film Step Up 4 Revolution to historia grupy przyjaciół znanych jako The Mob. Nazwa zespołu pochodzi od nazwy dzielnicy, w której mieszkają.

Wszyscy pochodzą z Miami na Florydzie. Dla każdego z nich taniec jest największą pasją życia i właśnie tej pasji się poświęcają. Nie brakuje im chęci do treningów. Tańczą na ulicy, w galeriach handlowych, wszędzie tam, gdzie mają okazję się pokazać.

 

Na czele grupy stoi chłopak o imieniu Sean. Sytuacja komplikuje się, gdy Sean poznaje dziewczynę – Emily. Emily również chce być tancerką. Przyjazd an Florydę miał jej pomóc w znalezieniu odpowiedniego miejsca do treningów. Chciała również wziąć udział w corocznym konkursie tanecznym. W tym samym czasie okazuje się, że dzielnica The Mod ma zostać wyburzona. Grupa tancerzy postanawia przeprowadzić prawdziwą rewolucję i walczyć o swoje otoczenie. Do ich walki przyłącza się Emily. Jak potoczą się dalej ich losy? Koniecznie zobacz ten film.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Step Up 4 Revolution
Nick: