Dodany: 2013-07-11 14:09:05

 

Gdzie jest NemoDoskonałe filmy 3d i filmy hd? Tylko filmy animowane! Filmy animowane wykonane w tej technologii to rewelacyjne kino dla całej rodziny. W ostatnim czasie furorę zrobił film Gdzie jest Nemo, który w technologii 3d nabrał nowego wyglądu. film Gdzie jest Nemo to historia o rybkach.

 

Głównym Bohaterem jest Nemo oraz jego ojciec Marlin. Są oni błazenkami.

Matka Nemo – Coral, zginęła, gdy był on jeszcze ikrą. Zginęło wówczas również jego mające się wykluć rodzeństwo. Nemo udało się przeżyć. Od tego czasu jego ojciec Marlin, jest nadopiekuńczy. Troszczy się o Nemo aż za bardzo i nie spuszcza go z oka. Pewnego dnia Nemo ma popłynąć po raz pierwszy do szkoły. I wydarza się tragedia. Nemo zostaje złapany na wędkę i wyłowiony z oceanu.

 

Mała rybka trafia do akwarium w gabinecie dentystycznym w Sydney. Marlin za wszelką cenę chce uratować jedynego syna. Mimo że Marlin nie lubi otwartego oceanu i cierpi na mnóstwo lęków z tym związanych, wyrusza w podróż do Sydney. Po drodze spotyka Dorę – zapominalską rybkę, która postanawia mu pomóc. Po drodze bohaterów spotyka wiele przygód. Czy Marlin odzyska Nemo? Zobacz film Gdzie jest Nemo, a z pewnością się dowiesz.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Gdzie jest Nemo
Nick: