Dodany: 2013-07-11 14:12:02

 

Dracula 3dfilm Dracula 3d to kolejna odsłona klasycznego horroru Brama Stokera. filmy 3d i filmy hd cieszą się coraz większą popularnością, nie ma więc nic dziwnego w tym, że stworzony został film Drakula 3d.

 

film Dracula 3d

Wyrusza do zamku hrabiego, zostawiając w mieście swoją młodą żonę Minę. Na zamku Jonatan zastaje hrabiego oraz jego towarzyszkę Tanię, również wampirzycę. Mimo że tania ma ochotę uwieść Jonatana, hrabia Dracula zakazuje jej tego. Sam pozbawia Jonatana sił, wysysając z niego krew. Jonatan próbuje uciec z zamku.

 

Zostaje jednak zabity. Mina martwi się tym, że nie ma kontaktu z mężem .Postanawia wyruszyć do zamku hrabiego, by go odszukać. Zatrzymuje się u swojej przyjaciółki Lucy i następnego dnia zjawia się w zamku. Szybko okazuje się, że był to plan hrabiego Draculi, mający na celu zwabienie Miny do zamku. Hrabia wierzy bowiem, że Mina jest reinkarnacją jego dawnej narzeczonej. Mina pozostaje pod urokiem hrabiego, Na pomoc wyrusza jej Lucy, która sama zostaje zamieniona w wampira. Dziwne rzeczy nie pozostają bez echa. Do wioski przyjeżdża Van Helsing, który planuje ostatecznie unieszkodliwić hrabiego Draculę.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dracula 3d
Nick: