Dodany: 2013-07-11 14:21:07

 

Za muramiDramaty również doskonale się sprawdzą jako filmy hd i filmy 3d. Przykładem może być świetny film z 2011 roku – film Za murami. film Za murami to film dla ludzi o mocnych nerwach.

 

Główną bohaterką filmu jest Suzanne.

Suzanne jest początkującą autorką książek. Dziewczyna straciła wenę twórczą po dramatach, jakie ją ostatnio spotkały. Postanawia wyjechać do Orwenii. Zatrzymuje się tam w pięknej posiadłości, mając nadzieję, że szybko znajdzie inspirację. Niestety, mimo spokoju i ciszy panujących w posiadłości, Suzanne nie umie zmobilizować się do dalszego pisania powieści. Suzanne sięga w końcu po ostateczność.

 

Chcąc pozbyć się lęków i wyzwolić umysł dziewczyna sięga po opium. To, co początkowo wydaje się być dobrym rozwiązaniem, szybko okazuje się błędem. Suzanne doświadcza przerażających wizji i gubi kontakt z rzeczywistością. Jednak kolejne strony książki udaje się jej stworzyć. Podczas jednego ze spacerów Suzanne odkrywa również tajemnicze drzwi, które koniecznie chce otworzyć. Co znajduje się za drzwiami i dlaczego w okolicy giną dziewczynki? Sprawdź oglądając film Za murami.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Za murami
Nick: