Dodany: 2013-07-11 14:27:06

 

Jak upolować facetaDoskonała komedia w najlepszym wydaniu jako filmy hd i filmy 3d? Tylko film Jak upolować faceta. film Jak upolować faceta rozbawi cię do łez.

 

Główną bohaterką filmu jest Stephanie Plum (w tę postać wcieliła się znana z serialu Chirurdzy Katherine Heigl). Młoda kobieta jest mieszkanką New Jersey.

Niedawno rozwiodła się i aktualnie boryka się z problemami finansowymi. Nie mając innego wyjścia postanawia zatrudnić się w firmie należącej do jej kuzyna Vinniego. Staje się łowczynią głów. Stephanie ma za zadanie odszukiwać przestępców, a następnie dostarczać ich na policję. Za to dostaje pieniądze. Pewnego dnia dziewczyna dostaje zlecenie odnalezienia przestępcy Joe'ego Morelli. Bardzo szybko Stephanie odkrywa, że wina Joe'go nie jest taka pewna i najwyraźniej ktoś próbuje go wrobić.

 

Przy okazji okazuje się, że Joe to bardzo sympatyczny, przystojny i pociągający facet. Jak potoczą się ich dalsze losy? Czy uda się udowodnić niewinność Joe'ego? No i najważniejsze czy Joe i Stephanie będą parą? Wszystkie tego i wiele więcej dowiesz się oglądając film Jak upolować faceta .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak upolować faceta
Nick: